RipTide Krank Chubby Bushings

55,00 zł

Komplet dwóch bushingów.

Kształt chubby oferuje największą stabilność wśród bushingów i najlepiej działa w truckach, które mają bushing seat z progiem opierającym się na zewnętrznej części bushinga. Nadal skręcają bardzo dobrze i można ich użyć w miękkiej mieszance jeśli szukasz skrętnego a zarazem stabilnego i przyjemnego setupu. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych bushingów w ofercie ze względu na jego kształt i różnorodność zastosowań.

Twardość
Kolor
Ilość

Mieszanka KranK™ - Performance Under Pressure

Mieszanka o największym reboundzie zaprojektowana specjalnie aby zmieniać właściwości pod naciskiem, który wywierasz na nią dokręcając nakrętkę na kingpinie. Efektywny zakres kontroli to dwa pełne obroty nakrętki. Mieszanka KranK jest tak samo lub mniej skrętna niż bushingi innych firm o tej samej twardości. Jeśli chodzi o podkładki – standardowe płaskie sprawdzą się bardzo dobrze ale najlepsze będą precyzyjne (płaskie lub „cup”).

To w zasadzie jedyna mieszanka, gdzie możesz rzeczywiście "kontrolować twardość" bushinga poprzez dokręcenie lub poluzowanie trucka nie tracąc na jakości jego pracy.

1 w magazynie

Opis

Twardość
87A
Kształt
Chubby